Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

1. Recepcia a príchody

Recepcia sa nachádza na prízemí v dufarte. Je otvorená podľa potreby. Hneď vedľa je nástenka s informáciami o aktuálnych podujatiach v meste a okolí. A tiež poštová schránka, ktorá slúži na vrátenie kľúčov pri odchode. Pri rezervácii prosíme nahlásiť predpokladanú hodinu príchodu. Večerné príchody riešime formou samoubytovania (zaslaný email resp. sms s inštrukciami). Ubytovať sa dá už od 12:00.

2. Platba

Platba za pobyt je možná v hotovosti na mieste. Alebo prevodom na účet pred príchodom. Nieje problém vystaviť faktúru, aby ste si mohli žiadať v práci uplatnenie rekreačného poukazu.

3. Parkovanie

Celá Mäsiarska ulica je zadarmo, taktiež kolmá ulica na ňu - Košická. Parkovacie miesto sa bohužiaľ nedá rezervovať. Parkovať sa dá aj pred susednými domami. Je potrebné rešpektovať značku zákaz parkovania pred niektorými bránami. V dopoludňajších hodinách je niekedy náročnejšie zaparkovať, poobede-večer je to volnejšie. Ak by boli všetky miesta obsadené, na ľavej strane pri Košickej bráne je veľké bezplatné parkovisko s kamerovým systémom (chôdzou 2-3 minútky).